Dnia 15 maja dzieci wybrały się na wiosenną wycieczkę na łąkę w celu poszerzenia wiadomości nt. roślinności i owadów żyjących na tym terenie. Przedszkolaki wykonywały zielniki z zebranych kwiatów, dokonywały obserwacji roślin wykorzystując lupy.




































Dnia 15 maja dzieci wybrały się na wiosenną wycieczkę na łąkę w celu poszerzenia wiadomości nt. roślinności i owadów żyjących na tym terenie. Przedszkolaki wykonywały zielniki z zebranych kwiatów, dokonywały obserwacji roślin wykorzystując lupy.



































