Nasze przedszkolaki uczestniczą w zajęciach karate prowadzonych przez pana Artura Marcinkowskiego. Są to ogólnorozwojowe treningi łączące elementy sztuk walki z zabawą. Skupiają się na poprawie koordynacji, koncentracji i dyscypliny, ucząc samokontroli i szacunku bez agresji.








