Dnia 8 maja w grupie „Fasolki” odbyły się zajęcia outdoorowe połączone z zabawą terenową pt. „Moje miasto” w trakcie których omówiono wybrane instytucje w Raciążu. Tego dnia dzieci wykonały również albumy swojej miejscowości, które później zabrały do domu.



















