Dnia 26.05.26r w Miejskim Przedszkolu w Raciążu, odbył się Festyn Rodzinny. Scena tętniła życiem , dzięki występom artystycznym przedszkolaków. Rodzice wraz z dziećmi, mogli zaprezentować swoje różnorodne umiejętności, podczas programu rozrywkowego „Mam talent!”. Całości towarzyszyła zabawa w plenerze, wspólny poczęstunek, grillowanie oraz piknik na trawie.
















