Grupa „Poziomki” i Żabki” realizowały „Tydzień Nauki i Eksperymentów”. Dzieci obserwowały m.in. wybuch wulkanu za pomocą sody i octu, latającą rakietę, tęczowe mosty-zjawisko wchłaniania i przemieszczania się wody, a także projektowały własne wynalazki.