Dnia 01.06.26r. w naszym przedszkolu odbył się najbardziej wyczekiwany dzień w roku – Dzień Dziecka! Na przedszkolaków czekał ogrom atrakcji, a zabawie i towarzyszącym im uśmiechów nie było końca…
…a po wejściu na sale czekała na dzieci słodka niespodzianka od pracowników przedszkola 😉

Dziękujemy przybyłym gościom za wsparcie i zapewnienie dzieciom dodatkowych atrakcji!

  • OSP w Raciążu
  • Komisariat Policji w Raciążu
  • Miejskie Centrum Kultury w Raciążu
  • Klub Seniora w Raciążu.

Dziękujemy również Rodzicom za niezawodną pomoc przy organizacji 😉

Działanie realizowane w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Behawioralnych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasto Raciąż na lata 2026-2027 r.