Dnia 01.06.26r. w naszym przedszkolu odbył się najbardziej wyczekiwany dzień w roku – Dzień Dziecka! Na przedszkolaków czekał ogrom atrakcji, a zabawie i towarzyszącym im uśmiechów nie było końca…
…a po wejściu na sale czekała na dzieci słodka niespodzianka od pracowników przedszkola 😉
Dziękujemy przybyłym gościom za wsparcie i zapewnienie dzieciom dodatkowych atrakcji!
- OSP w Raciążu
- Komisariat Policji w Raciążu
- Miejskie Centrum Kultury w Raciążu
- Klub Seniora w Raciążu.
Dziękujemy również Rodzicom za niezawodną pomoc przy organizacji 😉



























































































Działanie realizowane w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Behawioralnych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasto Raciąż na lata 2026-2027 r.